Flexible Basis NaturAks
Varenr.: 3308104
| Kg. pr. enhed | 12.5 |
| Enhed | Sæk |
| Pr. palle | 48 |
| Pris/kg | - |
| Pris/enhed | - |
Næringsindhold pr. 100 g:
| Energi | 1627 kJ / 389 kcal |
| Fedt | 9,1 g |
| - mættede fedtsyrer | 8,1 g |
| Kulhydrat | 61,7 g |
| - heraf sukkerarter | 0,4 g |
| Kostfibre | 2,6 g |
| Protein | 11 g |
| Salt | 0,04 g |
Ingredienser:
HVEDEMEL, emulgator (E472e, (vegetabilsk)), melbehandlingsmiddel (E300, enzymer (amylase, xylanase)).






