Glukose sirup 84%
Varenr.: 9282020
| Kg. pr. enhed | 15 |
| Enhed | Spand |
| Pr. palle | 44 |
| Pris/kg | - |
| Pris/enhed | - |
Næringsindhold pr. 100 g:
| Energi | 1411 kJ / 337 kcal |
| Fedt | 0 g |
| - mættede fedtsyrer | 0 g |
| Kulhydrat | 83 g |
| - heraf sukkerarter | 22 g |
| Kostfibre | 0 g |
| Protein | 0 g |
| Salt | 0 g |
Ingredienser:
Glukosesirup 84% (100%)





