Majskugler 3-5 mm
Varenr.: 10010
| Kg. pr. enhed | 10 |
| Enhed | Sæk |
| Pr. palle | 24 |
| Pris/kg | - |
| Pris/enhed | - |
Næringsindhold pr. 100 g:
| Energi | 1485 kJ / 350 kcal |
| Fedt | 1,1 g |
| - mættede fedtsyrer | 0,2 g |
| Kulhydrat | 73,8 g |
| - heraf sukkerarter | 1,8 g |
| Kostfibre | 5,0 g |
| Protein | 8,8 g |
| Salt | 0,1 g |
Ingredienser:
Majsgryn





