Salt med jod
Varenr.: 10056
| Kg. pr. enhed | 25 |
| Enhed | Sæk |
| Pr. palle | 40 |
| Pris/kg | - |
| Pris/enhed | - |
Næringsindhold pr. 100 g:
| Energi | 0 kJ / 0 kcal |
| Fedt | 0 g |
| - mættede fedtsyrer | 0 g |
| Kulhydrat | 0 g |
| - heraf sukkerarter | 0 g |
| Kostfibre | 0 g |
| Protein | 0 g |
| Salt | 99,9 g |
Ingredienser:
Jodberiget salt





