Valnødder Lightbroken
Varenr.: 9283160
| Kg. pr. enhed | 10 |
| Enhed | Kasse |
| Pr. palle | 48 |
| Pris/kg | - |
| Pris/enhed | - |
Næringsindhold pr. 100 g:
| Energi | 2847 kJ / 680 kcal |
| Fedt | 64 g |
| - mættede fedtsyrer | 12 g |
| Kulhydrat | 11 g |
| - heraf sukkerarter | 2,5 g |
| Kostfibre | 5,4 g |
| Protein | 14 g |
| Salt | 0,004 g |
Ingredienser:
Valnødder.





